?Bebekoloji Buluşmaları?nın 15. Durağı Balıkesir oldu

Türkiye´nin dört bir yanını gezerek bebeveynleri alanında uzman isimlerle bir araya getirmeye devam eden ebebek bu defa Balıkesirli anneler ile buluştu.

Türkiye´nin dört bir yanını gezerek bebeveynleri alanında uzman isimlerle bir araya getirmeye devam eden ebebek bu defa Balıkesirli anneler ile buluştu.
Bebeğin gelişim süreci ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı ?Bebekoloji Buluşmaları? sürdürülebilir ve yaşayan bir proje olmasıyla dikkatleri üzerinde topluyor.
Bebekoloji Anadolu´da konseptiyle Edirne´den Erzurum´a birçok şehri ziyaret eden ebebek, Temmuz ayında Balıkesir´deki bebeveynlere bilgiyle dokundu.
Süper Dadı olarak bilinen Pedagog Gözde Erdoğan´ın, Uyku Koçu Eda Ölmez´in ve Yeni Doğan Hemşiresi Emzirme Danışmanı Esra Ertuğrul´un katılımıyla gerçekleşen Bebekoloji Anadolu´da Balıkesir etkinliği, oldukça kalabalık bir dinleyici kitlesine sahip olduğu gözlendi.
Bilgilendirici oturumlar, sürpriz hediyeler ve yarışmalarla renklenen etkinlik, 27 Temmuz Cumartesi günü Balıkesir Esas 10 Burda AVM´de yapıldı. 2015 yılından itibaren Türkiye´nin birçok noktasındaki bebeveynleri uzmanlarla buluşturarak yoğun ilgi gören konferans serisinin 15.´si olan Balıkesir´in ardından Ağustos ayında ise Çorlu´lu anne ve babalar ile bir araya gelinecek.
Bebeveynlerin, bebekleri ile daha sağlıklı ilişkiler kurmalarını sağlamakla birlikte, bebeklerini yetiştirirken izleyecekleri yol haritasına katkıda bulunarak daha iyi bir gelecek için adım atmalarına olanak da sağlayan Bebekoloji Anadolu´da etkinliğinde çocuklu hayat önerilerinden bebek uykusunda doğru bilinen yanlışlara kadar birçok konuya değinildi.
Haber Merkezi
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur
  • Çarşamba 11.2 ° / 4.7 ° bulutlu bulutlar
  • Perşembe 14.2 ° / 4.6 ° Dağınık bulutlar