Ak Partili Canbey, Burhaniye´de

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, yoğun saha çalışmalarına Burhaniye ilçesi ile devam etti.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, yoğun saha çalışmalarına Burhaniye ilçesi ile devam etti.
İlk olarak AK Parti Burhaniye İlçe Başkanlığı´nı ziyaret ederek programına başlayan Canbey, İlçe Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu, kadın kolları ve gençlik kolları teşkilatları ile istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Ardından Burhaniye İtfaiye Grup Amirliği´ni ziyaret eden Canbey, burada yaptığı açıklamada ?Burhaniye İtfaiye Grup Amirliği´ni ziyaret ederek, son günlerde yaşadığımız yangın felaketlerinin kahramanları tüm itfaiyecilerimizi temsilen hemşerilerimiz adına kendilerine teşekkür ettik. Rabbim ülkemizi her türlü afetten korusun ve hainlerden muhafaza eylesin.? dedi.
Daha sonra Burhaniye Körfez Sahil Birlik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi´ni ve Burhaniye Ege Körfez Minibüs Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi´ni ziyaret eden Canbey, taşıyıcı esnafının sorunları üzerine istişarelerde bulundu.
Devamında ilçe esnafını, pazaryerini ve vatandaşları beraberindeki heyet ile ziyaret eden Canbey, vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılandı. Pazar stantlarını tek tek gezen Canbey, esnafa bereketli ve bol kazançlar diledi.
Son olarak Burhaniye Dutluca mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Canbey, mahalle sakinleriyle sohbet ederek Burhaniye programını tamamladı.
Haber Merkezi
Anahtar Kelimeler: Partili Canbey Burhaniye
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur
  • Çarşamba 11.2 ° / 4.7 ° bulutlu bulutlar
  • Perşembe 14.2 ° / 4.6 ° Dağınık bulutlar