Bugün, 20 Ocak 2022 Perşembe

Ali Babacan, Erdek´e geliyor

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Bandırma´nın 1´inci Olağan İlçe Kongresine katılmak üzere 25 Haziran Cuma günü Bandırma´ya gelecek.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Bandırma´nın 1´inci Olağan İlçe Kongresine katılmak üzere 25 Haziran Cuma günü Bandırma´ya gelecek.
Uzun yıllar Dışişleri ve Ekonomi Bakanlığı yapan Ali Babacan´ın genel başkanlığında 9 Mart 2020 tarihinde kurulan DEVA Partisi´nin Bandırma 1. Olağan İlçe Kongresi 25 Haziran 2021 Cuma günü saat:11:00´da Grand Asya Otel Toplantı Salonun´da yapılacak.
Kongre hazırlıkları devam ederken, kongreye DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan´ın da katılacağı bildirildi.
Babacan, Bandırma´dan sonra Erdek´i ziyaret edecek
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan´ın bölgemize yapacağı ziyaretle ilgili konuşan Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Erdek İlçe Başkanı Murat Sever, 25 Haziran Cuma günü yapılacak olan DEVA Partisi 1´nci olağan Bandırma İlçe Kongresi´ne Genel Başkan Ali Babacan´ın katılacağını söyledi.
Bandırma´daki kongre sonrası saat: 16:00´da DEVA liderinin Erdek´e geleceğini belirten Sever, Genel Başkan Babacan´ın DEVA Partisi Erdek İlçe Teşkilat Binasının açılışı için düzenlenen törene katılacağını vurguladı.
Parti teşkilatının açılış töreni sona erdikten sonra DEVA lideri Babacan´ın tüm yurt gezilerinde olduğu gibi, ilçemizde de esnafın sorunlarını dinleyip nabzı tutma amaçlı esnaf ziyareti gerçekleştireceğini dile getiren Sever, Erdek´te teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan DEVA Partisi üye ve gönüllülerinin Ali Babacan´ı ağırlamak için heyecanla beklediklerini açıkladı.
Haber : Tuncay Ertan
Anahtar Kelimeler: Babacan Erdek geliyor
  • Perşembe 8.4 ° / -1.2 ° Açık hava
  • Cuma 8.8 ° / 5.4 ° bulutlu bulutlar
  • Cumartesi 6 ° / -1.4 ° Heavy snow