Aydemir, AK Parti´nin 19. yılını kutladı

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, AK Parti´nin kuruluş yıldönümünü tebrik edip basın bildirisi yayımladı.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, AK Parti´nin kuruluş yıldönümünü tebrik edip basın bildirisi yayımladı.
AK Parti´nin kuruluşunun 19. yılı münasebetiyle basın bildirisi yayımlayan AK Parti Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, ?AK Parti kurulduğu yıldan bugüne kadar Türkiye´yi aydınlık geleceğe taşımış, kurulduğu yıldan beri iktidarda olan AK Parti´miz; ülkemizi dünyada söz sahibi olan dünya lideri ülkeler arasına taşımanın haklı gururunu yaşıyor.? dedi.
AK Parti´nin devrim niteliğinde attığı adımlar Türk siyasi tarihinin önemli bir dönüm noktasını oluşturmuştur? diyen Aydemir, ?AK Parti ülkemizde ve bölgemizde güven ve istikrarın sembolü olmuştur. Türk siyasal hayatının son 19 yılına gerçekleştirdiği yapısal reformlarla damga vurarak Türkiye´de değişim ve dönüşümün öncüsü olan, ülkemizin daha güçlü ve müreffeh hale gelmesi için gayret gösteren, tüm AK Parti mensuplarının 19. yıldönümünü kutluyorum.? diyerek sözlerine ekledi.
Haber Merkezi
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur
  • Çarşamba 11.2 ° / 4.7 ° bulutlu bulutlar
  • Perşembe 14.2 ° / 4.6 ° Dağınık bulutlar