Aydemir, Yeşilay Danışmanlık Merkezi´ni ziyaret etti

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, 1-7 Mart Yeşilay Haftası dolayısıyla Yeşilay Danışmanlık Merkezi´ni (YEDAM) ziyaret etti.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, 1-7 Mart Yeşilay Haftası dolayısıyla Yeşilay Danışmanlık Merkezi´ni (YEDAM) ziyaret etti.
AK Parti Milletvekili Aydemir, 1-7 Mart Yeşilay Haftası münasebetiyle bağımlılıkla mücadele kapsamında Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) Yeşilay Balıkesir Şube Başkanı Ömür Akyıldız´ı ziyaret etti.
Ziyarette uyuşturucu ve alkol bağımlılığı ile ilgili bilgi alan Milletvekili Aydemir, gençlerin alkol ve madde bağımlılığından kurtulması için elinden gelen her şeyi yaptığını ve yapacağını ifade etti.
Balıkesir Şubesi ve Şube Başkanı Ömür Akyıldız ile birlikte uyuşturucu ve alkol bağımlılığı ile ilgili çalışmalar yaptıklarını ve bu çalışmalara hız verdiklerini belirten Milletvekili Aydemir, Yeşilay Danışmanlık Merkezi´nin (YEDAM), Dünyaya örnek olacak bir performansla çalıştığını bildirdi.
Geleceğimizin umudu gençlerimiz için elimizden gelenin yapılmasını kaydeden Aydemir, ?Geleceğimizin umudu gençlerimize hep birlikte sahip çıkalım. Hepinizi sağlıklı bir gelecek ve sağlıklı nesiller yetiştirebilmek için hassasiyetle çalışan Yeşilay Derneği gönüllülerine teşekkür ediyorum ve herkesi gönüllü olmaya davet ediyorum.? diyerek sözlerine ekledi.
Haber Merkezi
  • Pazar 16.3 ° / 8.6 ° Bulutlar
  • Pazartesi 17.3 ° / 10.4 ° kırık bulutlar
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur