Ayvalık Kaymakamı ilçeye veda etti

Ayvalık İlçesi’nde 4 yıllık görev süresinin ardından, İzmir'in Konak ilçesine tayini çıkan Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan...

Ayvalık İlçesi’nde 4 yıllık görev süresinin ardından, İzmir'in Konak ilçesine tayini çıkan Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, Çamlık, Paşa Limanı Restaurant'ta Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin tarafından onuruna düzenlenen veda yemeğinde kentin yöneticileriyle bir araya geldi. 
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin Kaymakam Görgülüarslan’a ilçede yapmış olduğu hizmetler için tarihi bir Ayvalık fotoğrafı hediye etti. 
Başkan Ergin yaptığı konuşmada, Kaymakam Gökhan Görgülüarslan’ın görevi süresi boyunca devletin soğuk yüzünü değil, her zaman sıcak ve babacan yüzünü Ayvalık halkına gösterdiğini vurgulayarak, “Kaymakamımızın tayini İzmir’e çıktığı gece, sosyal medyada Ayvalık halkının büyük üzüntüsü yapılan paylaşımlar ve yorumlarla dile getirilmişti. Ben daha öncede pek çok kaymakam ile birlikte çalışmıştım ama Gökhan Bey’in farklı bir insan olduğunu da ben her zaman dile getirdim. Üzüntülüyüz ama inanıyorum ki, bir dost edindik. Tüm Ayvalık halkı olarak bu dostluğu devam ettireceğimize inanıyorum. Kendisine şahsım ve Ayvalık halkı adına ilçemize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Gökhan Bey ile gün geldi çok mutlu anlarımız oldu. Gün geldi hüzünlü olaylar yaşadık. Ama bu hüzünlü anlarda bile yaklaşımı ve çözüm önerileriyle bize her zaman kolaylık sağlamıştı. Allah yolunu açık etsin. Ayağına taş değdirmesin. Gittiği yerde de bizleri unutmasın” diye konuştu. 
Kaymakam Gökhan Görgülüarslan ise yaptığı anlamlı konuşmada, geceyi düzenleyen başta Belediye Başkanı Mesut Ergin olmak üzere emeği geçen ve geceye katılarak ailesini onurlandıran herkese teşekkür etti. 
Konuşmaların ardından Kaymakam Gökhan Görgülüarslan’a şükran plaketleri takdim edildi 
Haber Merkezi
Anahtar Kelimeler: Ayvalık Kaymakamı ilçeye
  • Pazartesi 21.5 ° / 10.8 ° Yağmurlu fırtına
  • Salı 13.7 ° / 5.9 ° Moderate rain
  • Çarşamba 8.9 ° / 3 ° kırık bulutlar