316844929
Bugün, 28 Mayıs 2022 Cumartesi

Bandırmaspor Teknik Sorumlusu Uçar: ?Çok önemli bir galibiyet aldık?

Bandırmaspor Sportif Direktörü Feyyaz Uçar, 2-0´lık Samsunspor galibiyetini, ?Güzel bir galibiyet oldu. Samsunspor, bizim altımızda yer alan bir takımdı.

Bu nedenle üç değil, altı puanlık bir galibiyet elde ettiğimizi düşünüyorum? dedi.
Maça iyi başlamadıklarını ve rakibin, ilk dakikalarda daha etkili olduğunu vurgulayan Uçar, şu değerlendirmede bulundu:
?Gole ulaştıktan sonra daha iyi oynamaya başladık ve kendimize güvenimiz geldi. Daha çok gol fırsatı bulmaya başladık. İkinci golümüzden sonra ise rakibimizin gardı düştü. Ancak bu galibiyet bizi rehavete sürüklememeli. Orta alanda top tutan oyuncu eksikliği çekiyoruz. Bu alana önümüzdeki hafta 1-2 yeni transfer takviyesi yapabiliriz.?
Uçar, ?Önümüzdeki hafta yine Bandırma´da, Denizlispor´u konuk edeceğiz. Bu maç da zor geçecek. Bu maçın hazırlıklarına salı günü, saat 14.00´te yapacağımız çalışmayla başlayacağız? diye konuştu.
Samsunspor Teknik Sorumlusu Özköylü:
?Transfer yapamazsak işimiz zor?
Samsunspor Teknik Sorumlusu Osman Özköylü, Bandırmaspor önünde 2-0 kaybettikleri maçı değerlendirdi. Özköylü, yaptığı açıklamada transfer eksikliğini gündeme getirirdi. İyi oynadıkları bir maçı kaybettiklerini öne süren Özköylü, ?İyi oynadığımız maçı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum. İlk yarının sonuna kadar çocuklar ellerinden geleni yaptı. Gol atamadık, final paslarını veremedik. Bu maçtan hiç olmazsa bir puan alarak Bandırmaspor ile aramızdaki puan farkını korumalıydık. Bu kadar hücum yapan takım maç kaybediyorsa herkes üzerine düşeni yapacak. Düşündüğümüz oyuncuların bazılarını, en sıkıntılı olduğumuz yerlerdeki oyuncuları alamadık. Çok eksiğimiz var, yeni hamleler yapmak zorundayız. Gol atacak oyuncu konusunda sıkıntımız var. Ciddi anlamda iyi bir takım olmak için 2-3 haftaya ihtiyacımız var. Rakibin kontra ataklarına izin verdik. Bu takımın acil ihtiyacı olan yerler var, maalesef bu oyuncuları alamadık. Onların alınmayışı nedeniyle sıkıntılar yaşıyoruz. Böyle giderse işimiz daha da zorlaşır? diye konuştu.
Haber : Önder Balıkçı
  • Cumartesi 29 ° / 15.7 ° Bulutlar
  • Pazar 28.9 ° / 17.2 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 29.8 ° / 15.3 ° Bulutlar