Bandırmaspor Basın Sözcüsü Aydın: “Biz zoru seven bir takımız”

Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Özel Aydın, “TFF 1. Lig’de kolay maç yok. Dengeli takımlardan oluşan bir ligdeyiz” dedi.

Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Özel Aydın, “TFF 1. Lig’de kolay maç yok. Dengeli takımlardan oluşan bir ligdeyiz” dedi.
Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Özel Aydın, “TFF 1. Lig’de kolay maç yok. Dengeli takımlardan oluşan bir ligdeyiz” dedi. Aydın, Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor maçının son dakikası içinde kaydettikleri bir golü vermemesini de eleştirerek, “Aynı hakem, geçen yıl da Adanaspor deplâsman maçımızda üç nizami golümüzü vermemişti. Buna rağmen o maçtan son dakikada attığımız penaltı golüyle 2-1 önde ayrılmıştık. Nitekim hakem, o maçtaki kötü yönetimi nedeniyle ceza da almıştı. Artık haksızlıklarla karşılaşmak istemiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.
Bandırmaspor’un başarısı için sürekli çalıştıklarını belirten Aydın, “Biz zoru seven bir takımız. Başarılı olacağımıza inanıyorum. Şimdi milli maç arasına girdik. Daha sonra lider Ümraniyespor ile deplâsmanda karşılaşacağız. Bu maçtan da iyi bir sonuçla döneceğiz” diye konuştu. 
Haber : Önder Balıkçı
  • Pazartesi 35.8 ° / 17.5 ° Bulutlar
  • Salı 35.1 ° / 16.3 ° kırık bulutlar
  • Çarşamba 26 ° / 12.4 ° kırık bulutlar