Başkan Karışık’tan muhtarlara yemek

Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık tarafından Muhtarlar Günü dolayısıyla, ilçemiz merkez ve kırsal mahalle muhtarlarına yemek verildi.

Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık tarafından Muhtarlar Günü dolayısıyla, ilçemiz merkez ve kırsal mahalle muhtarlarına yemek verildi.                                              
Erdek Taş Restoran’da 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Salı günü akşamı düzenlenen programa; Erdek Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, Garnizon Komutanı Dz. Alb. Ertan Engerek, Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, Erdek İlçe Emniyet Müdürü Serkan İnceöz, Erdek İlçe Jandarma Komutanı Halil İbrahim İlanku, Sahil Güvenlik Komutanı Can Kalyoncu, belediye meclis üyeleri, daire amirleri, oda başkanları ve muhtarlar katıldı. 
Yemeğin ardından bir konuşma yapan Belediye Başkanı Burhan Karışık, "Memleketimizin gözdesi muhtarlarımız halkla devleti birleştiren ve halkımıza hizmet eden değerli muhtarlarımız, sizlerin bizlere ilettiği işleri, görevleri biz de elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz.” dedi. 
Geç de olsa kısıtlı imkanlarla bu işleri görmeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Karışık “İnşallah bundan sonra da sizin taleplerinizi zamanında yerine getirmeye çalışacağız. Muhtarlar Günü nedeniyle düzenlediğimiz programa katıldığınız için teşekkür ediyorum ve Muhtarlar Günü'nüzü kutluyorum." diyerek sözlerine ekledi. 
Konuşmanın ardından Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık tarafından muhtarlara hediye verildi.         Haber : Tuncay Ertan
Anahtar Kelimeler: Başkan Karışık’ muhtarlara yemek
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur
  • Çarşamba 11.2 ° / 4.7 ° bulutlu bulutlar
  • Perşembe 14.2 ° / 4.6 ° Dağınık bulutlar