Cafe Özgüyü soydular

İşletmeciliğini Bülent Özgünün yaptığı Cafe Özgü isimli kahvehane gece saatlerinde işyerine giren kişi veya kişiler tarafından soyuldu.

İşletmeciliğini Bülent Özgü`nün yaptığı Cafe Özgü isimli kahvehane gece saatlerinde işyerine giren kişi veya kişiler tarafından soyuldu.
Erdek Atatürk Mahallesi`nde Zübeyde Hanım Caddesi ile Mustafa Çavuş Sokağın kesiştiği noktada bulunan Kafe Özgü isimli kahvehaneye giren hırsız veya hırsızlar işyerinde bulunan bir av tüfeği ile kasada bulunan bir miktar parayı alarak kayıplara karıştı. Olay, Çarşamba günü saat 04:00 sıralarında meydana geldi. 
Edinilen bilgiye göre, kafenin kapı camı kırılarak kahvehaneye bazı kişilerin girdiğini gören vatandaşlar 155 polis imdat hattını arayıp ihbarda bulundu. İhbarın ardından kısa süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri, Kafe Özgü isimli kahvehaneye geldiklerinde kapı camının kırık olduğunu tespit etti. Ardından, işyeri sahibi Bülent Özgü`nün ikamet ettiği evine gidip işyeri kapısının camının kırıldığı haberini veren polis, kahvehane sahibini karakola davet etti. 
İşyerinde yaptığı incelemede, kendisine ait ruhsatlı bir av tüfeği ile kasadan bir miktar paranın çalındığının anlaşılması üzerine, kahvehane sahibi işyerini soyan hırsız veya hırsızlardan şikayetçi oldu.
Polisin, şimdi Kafe Özgü`yü soyan hırsız veya hırsızları yakalamak için başlattığı çok yönlü çalışmaları devam ediyor.Anahtar Kelimeler: 0
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur
  • Çarşamba 11.2 ° / 4.7 ° bulutlu bulutlar
  • Perşembe 14.2 ° / 4.6 ° Dağınık bulutlar