Canbey, Antandros Antik Kenti´ni ziyaret etti

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbay, Antandros Antik Kenti Kazı Alanının, Edremit´in tanıtımı bakımından önemli olduğuna dikkat çekti.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbay, Antandros Antik Kenti Kazı Alanının, Edremit´in tanıtımı bakımından önemli olduğuna dikkat çekti.
AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, beraberindeki AK Parti Edremit İlçe Koordinatörü Mücahit Genç ile birlikte Edremit ilçesinde bir dizi ziyaret programı gerçekleştirdi. AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu tarafından hazırlanan program, AK Parti İlçe Başkanlığı ziyareti ve Altınoluk´ta bulunan Antandros Antik Kenti´ndeki inceleme ile başladı.
Müzeler Genel Müdürü Gökhan Yazgı´nın da katıldığı programda, antik kazı alanını inceleyen Milletvekili Mustafa Canbey, Antandros´un Edremit için önemli bir tarihi değer olduğunu ifade ederek, ?Antandros Antik Kenti Kazı Alanı, Edremit´in tanıtımı bakımından önem arz ediyor. Kazı çalışmalarını sürdüren ekibimize kolaylıklar diliyoruz? dedi.
Program, SMA hastası Defne bebek için Edremit Cumhuriyet Meydanı´nda açılan standı ziyaretle devam ederken, Milletvekili Canbey ve beraberindeki partililer görevlilerden bilgiler aldı çalışmalara destek oldu.
Meyveciler Odası Başkanı Metin Kalaycıoğlu ve Bahçıvanlar Odası Başkanı Serkan Serdar ile yönetim kurulu üyelerini makamlarında ziyaret eden Mustafa Canbey, ilçe esnafına da hayırlı işler diledi.
Ardından, ilçede nüfus yoğunluğu en fazla olan mahalleler arasındaki Tuzcumurat Mahallesi´ne giden Canbey ve beraberindeki heyet, Mahalle Muhtarı Hüseyin Burma´dan bilgiler aldı ve mahalle esnafının sorunlarını dinledi. AK Parti Mustafa Canbey, son olarak, 2016 yılında Şırnak Cizre´de şehit düşen kahraman polis Gökhan Kıncak´ın ailesini Edremit´teki evlerinde ziyaret etti. Raşit ve Hanife Kıncak çifti, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
Haber Merkezi
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur
  • Çarşamba 11.2 ° / 4.7 ° bulutlu bulutlar
  • Perşembe 14.2 ° / 4.6 ° Dağınık bulutlar