Edremit Belediyesi´nden 14 Şubat Sevgililer Günü´ne özel etkinlik

Edremit Belediyesi, kendi sosyal medya hesapları üzerinden ?Göster Sevgini? etiketiyle 14 Şubat Sevgililer Günü çekilişi başlattı.

Edremit Belediyesi, kendi sosyal medya hesapları üzerinden ?Göster Sevgini? etiketiyle  14 Şubat Sevgililer Günü çekilişi başlattı. 

Edremit Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü´´nü sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle online etkinliklerle kutlayacak.  

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Faruk Serpil Parkı içerisinde Sevgililer Günü´ne özel olarak hazırlanan ?Sevgi Köşesi´nde fotoğraf çektirip #GösterSevgini  etiketi ile paylaşanlara çeşitli hediyeler dağıtılacak. 

Edremit Belediyesi Instagram hesapları üzerinden yapılan paylaşımda: ?Sevgililer Günü nedeniyle Edremit Faruk Serpil Parkı´nda hazırladığımız ?Sevgi Köşesi?nde çektiği fotoğrafları #GösterSevgini hashtagi ile Instagram hesabında paylaşan ve bu postun altına yorum yapan 20 kişiye sürpriz hediyeler ve size özel bu anı ölümsüzleştirmek için çerçeveleteceğimiz fotoğraflarınızı Kültür Müdürlüğü´müzden alabilirsiniz.? ifadeleri yer aldı.  

Edremit Belediyesi çekilişin kazananlarını 14 Şubat günü kendi sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınla açıklayacak. 

Haber Merkezi
  • Pazar 16.3 ° / 8.6 ° Bulutlar
  • Pazartesi 17.3 ° / 10.4 ° kırık bulutlar
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur