Edremit AK Parti’den Muhtarlar Toplantısı

AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı, Edremit’in 20 kırsal mahalle muhtarı ile kahvaltılı bir toplantıda bir araya gelerek, AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey’in de katılımıyla mahallelerdeki sorunları dinledi.

AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı, Edremit’in 20 kırsal mahalle muhtarı ile kahvaltılı bir toplantıda bir araya gelerek, AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey’in de katılımıyla mahallelerdeki sorunları dinledi. 
AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu’nun öncülüğünde Edremit Tüzün Park isimli işyerinde kırsal mahalle muhtarları toplantısı gerçekleştirildi. 
AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, AK Parti İl Başkanlığı Edremit Koordinatörü Mücahit Genç ve Edremit Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Uysal’ın da katıldığı toplantıda ilk olarak kahvaltı ikramı yapıldı. 
Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, kırsal mahallelerde yaşanan sorunları öğrenmek üzere böyle bir toplantı düzenlediklerini söyledi. 
Umutlu’nun ardından konuşan AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey ise, “Tüm kırsal mahallelerimizin muhtarlarını burada görmekten dolayı mutluyuz. Sizler mahallelerinizde yaşadığınız tüm sorunları bizlere anlatın ve bizler de çözümü noktasında adımlar atalım.” diye konuştu. 
Milletvekili Canbey’in ardından konuşan AK Parti’li Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Encümeni, Edremit Belediye Meclisi Cumhur İttifakı Grup Sözcüsü ve AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Murat Tuna da, kırsal mahalle muhtarlarının aktardığı sorun, istek ve önerilere cevap vererek üzerine düşeni yapma sözü verdi. 
Tuna, “Kırsal mahallelerimizden son zamanlarda su faturalarının yüksek olması, alt yapı, yol ve benzeri sorunlar gelmektedir. Bu sorunları Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığımıza, Edremit Belediyemize ve gerekli kamu kurum ve kuruluşlarına ileteceğiz ve çözümü noktasında takipcisi olacağız” dedi. 
Edremit Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Uysal ise, toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu başta olmak üzere Milletvekili Dr. Mustafa Canbey ve Murat Tuna’ya teşekkür etti. Toplantıda, tüm kırsal mahalle muhtarları söz alarak sorunları, istek ve önerilerini dile getirdi. 
 Haber Merkezi
Anahtar Kelimeler: Edremit Parti’ Muhtarlar Toplantısı
  • Pazar 16.3 ° / 8.6 ° Bulutlar
  • Pazartesi 17.3 ° / 10.4 ° kırık bulutlar
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur