Edremit Belediyesi can dostların her gün yanında

Edremit Belediyesi’nin oluşturduğu doğal beslenme alanlarında her gün mama ve su temin edilen sokak hayvanları unutulmuyor.

Edremit Belediyesi’nin oluşturduğu doğal beslenme alanlarında her gün mama ve su temin edilen sokak hayvanları unutulmuyor. 
Belediyenin veteriner hekimleri tarafından sokak hayvanlarının daha iyi yaşamaları için düzenli sağlık kontrolleri de gerçekleştiriliyor. 
Bunun yanı sıra belediyeye ulaşan ihbarlar neticesinde vatandaşların bildirdiği noktalarda muayene, teşhis ve tedavi de ihmal edilmiyor. 
Korona virüs salgınıyla geçirdiğimiz bu zor dönemde bütün canlıların yaşama hakkını göz önünde bulundurup onlarında korunmaları gerektiğine dikkat çeken Edremit Belediye Başkanı Hasan Arslan, “Acil müdahale noktasında arkadaşlarımız çalışmalarını yaparken, can dostlarımızın beslenme noktalarında mama, sıcak yemek ve su ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Yaklaşan kış aylarında vatandaşlarımızın da evlerinin önüne çıkaracakları bir kap yemek, bir kap su, battaniye, minder veya karton koli bu gibi şeylerle onlara destek olmalarını, bu soğuk günlerde sığınacaklarını bir alan yaratmalarını rica ediyoruz.” dedi. 
 Haber Merkezi
Anahtar Kelimeler: Edremit Belediyesi dostların yanında
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur
  • Çarşamba 11.2 ° / 4.7 ° bulutlu bulutlar
  • Perşembe 14.2 ° / 4.6 ° Dağınık bulutlar