Erdek Ülkü Ocağı´ndan ihtiyaç sahiplerine yardım eli

Erdek Ülkü Ocağı, kendi imkanları ile hazırladıkları 250 adet erzak kolisini ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımına başladı.

Erdek Ülkü Ocağı, kendi imkanları ile hazırladıkları 250 adet erzak kolisini ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımına başladı.
Erdek Ülkü Ocağı Başkanı Arif Kılıç ve yönetimi tarafından dün Turan ve Ormanlı Mahallelerinde ihtiyaç sahibi ailelere erzak dağıtımı yapıldı.
Erdek merkez ve bağlı kırsal mahallelerde muhtarlıklar aracılığıyla belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımlarının Ramazan ayı boyunca devam edeceğini söyleyen Erdek Ülkü Ocağı Başkanı Arif Kılıç "Erdek´te 8 yıl sonra ocağımızı kurmanın gururunu yaşıyoruz. İlk programımız bu mübarek ayda ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak onların yüzünü güldürmek oldu. Ramazan ayında yardımlaşmanın çok özel bir anlama ve öneme sahip olduğunu biliyoruz. Bizlerde Ramazan ayının bereketini paylaşarak büyütmeye çalışacağız. Çevresinde gerçekten ihtiyaç sahibi aile olduğunu bilen vatandaşlarımız bizlere ulaşabilirler. İlçemiz merkez ve kırsal mahallelerinde Ramazan ayı süresinde yardımlarımız devam edecektir. Allah emeği geçen herkesten razı olsun, birlik ve beraberliğimizi korusun." diye konuştu.
Haber : Tuncay Ertan
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur
  • Çarşamba 11.2 ° / 4.7 ° bulutlu bulutlar
  • Perşembe 14.2 ° / 4.6 ° Dağınık bulutlar