Bugün, 20 Ocak 2022 Perşembe

Erdek CHP’ye talip Onur Uçar kolları sıvadı

CHP Erdek İlçe Başkanlığı’na daha önce aday olacağını açıklayan Onur Uçar, ilçe başkanı olmadan vatandaşların yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturmak adına harekete geçti.

CHP Erdek İlçe Başkanlığı’na daha önce aday olacağını açıklayan Onur Uçar, ilçe başkanı olmadan vatandaşların yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturmak adına harekete geçti. 
CHP Erdek İlçe Başkan adayı Onur Uçar’ın ilk çalışması, Erdek Neyyirre Sıtkı Devlet Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz Uzmanı ile Göz Hastalıkları Uzmanının görevlendirilmesini istemek oldu. 
CHP İlçe Başkan Adayı Onur Uçar’ın öncülüğünde Balıkesir Valiliği’ne gönderilen dilekçede "Erdek Neyyirre Sıtkı Devlet Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz Uzmanı ve Göz Hastalıkları Uzmanı tarafından haftada 1 gün poliklinik uygulamasının yapılabilmesi için Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden görevlendirme yapılmasını arz ederiz" ifadelerine yer verildi. 
Balıkesir Valiliği’ne gönderilen dilekçeyi; Kapıdağ Dayanışma Platformu, ADD Erdek Şubesi, Alevi Kültür Derneği Erdek Şubesi, Erdek Muhtarlar Derneği, Erdek Doğu Anadolu Serhat İlleri Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, TÜKDER Erdek Şubesi ve Erdek Engelli ve Engelli Aileleri Dayanışma Derneği başkanları imzaladı. 
Konuya ilişkin bilgi veren Uçar, hastanede eksikliği hissedilen sorunun çözümü için Erdek Neyyriye Sıtkı Devlet Hastanesi Başhekimi Yalçın Düker'i de makamında ziyaret ettiklerini belirterek, Valiliğe gönderdikleri dilekçenin olumlu sonuçlanmasını beklediklerini sözlerine ekledi. 
Haber : Tuncay Ertan
Ahmet Turan
27.11.2021 12:01:18
Tuncay Ertan a haberinden dolayi Omur Ucara a cesaret ve vefasindan dolayi tebrik ve basari dileklerimi iletiyirum. Ahmet Turan Mitil

Anahtar Kelimeler: Erdek talip kolları sıvadı
  • Perşembe 8.4 ° / -1.2 ° Açık hava
  • Cuma 8.8 ° / 5.4 ° bulutlu bulutlar
  • Cumartesi 6 ° / -1.4 ° Heavy snow