Futbol yaz okuluna katılanlara sertifikaları dağıtıldı

Bandırmagücü Spor Kulübü Başkanlığı tarafından düzenlenen futbol yaz okulu sertifika töreni Melis Halı Saha Tesislerinde yapıldı.

Bandırmagücü Spor Kulübü Başkanlığı tarafından düzenlenen futbol yaz okulu sertifika töreni Melis Halı Saha Tesislerinde yapıldı.
Sertifika törenine Bandırma İlçe Kaymakamı Günhan Yazar, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Mal Müdürü Mikail Çaylıkoca, Bandırmagücü Spor Kulübü Başkanı Gürkan Ilgın, Bandırma Basketbol Kulübü Başkanı Bora Öziş ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış töreninde konuşan Bandırmagücü Spor Kulübü Başkanı Gürkan Ilgın, 8-9-10-11-12-13 yaş grupları arasında düzenlenen ve 2 ay süren yaz okullarına toplam 150 kursiyerin katıldığını söyledi. Ilgın, hedeflerinin ilçe ve ülke sporuna katkıda bulunan sporcular yetiştirmek oluğunu dile getirdi.
Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza´da konuşmasında, yerel yönetim olarak ilçedeki sportif tesislerin sayısının arttırılmasına yönelik çalışmalara her zaman destek verdiklerin söyledi.
Bandırma Basketbol Kulübünün ardından Bandırmagücü Spor Kulübüne de tesisleşme anlamında ciddi destekler verdiklerini dile getiren Mirza, ?Sunullah Mahallesinde bulunan bir bölüm alanı tesis yapılmak üzere 20 yıl süreyle yap işlet devret yöntemiyle Bandırmagücü Spor Kulübü´ne tahsis ettik. Buranın hafriyatı ve alt yapısının diğer kulüplere yaptığımız gibi destek vereceğiz? dedi.
Yapılan konuşmaların ardından kursiyerlere sertifikaları protokol üyeleri tarafından verildi.
B. İLK?HABER
  • Pazartesi 21.5 ° / 10.8 ° Yağmurlu fırtına
  • Salı 13.7 ° / 5.9 ° Moderate rain
  • Çarşamba 8.9 ° / 3 ° kırık bulutlar