Göçmez, Erzurumspor yenilgisini iş kazası olarak değerlendirdi

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez, geçtiğimiz hafta mağlup oldukları Erzurumspor yenilgisini iş kazası olarak değerlendirdi.

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez, geçtiğimiz hafta mağlup oldukları Erzurumspor yenilgisini iş kazası olarak değerlendirdi. 
Önümüzdeki haftalarda çok önemli 3 maçın bulunduğunu hatırlatan Göçmez, “Güçlü kadroya sahip takımımızın bu maçlardan puanlar çıkarması gerektiğini düşünüyorum. Teknik ekibe ve futbolcularımıza güvenimiz ve desteğimiz sonsuzdur.” Dedi. 
Takımda 6 oyuncunun korona virüse yakalandığını ifade eden Göçmez, “Tesislerimizde bugünden itaberen önlemlerimizi daha da sertleştiriyoruz. Cumartesi günü İstanbul’da oynanacak Ümraniyespor maçı öncesinde yapılan PCR testlerinde 6 oyuncumuzda korona virüs tespit edilmesi talihsizliktir. 6 oyuncumuzdan 3’ü ilk 11’de oynayan futbolculardır. Ayrıca 4 personelimizde de PCR testleri pozitif çıktı. İnanıyorum ki, 1 hafta içinde oynayacağımız 3 maçta da bu arkadaşlarımızın yokluğunu hissettirmeyeceğiz. Bu seviyede kadromuz var va asla mücadeleden ve hedeflerimizden vazgeçmeyeceğiz.” Dedi. 
Ankara ziyareti hakkında da bilgi veren Göçmez, “Pandemi dönemindeki kira borçlarımızın silinmesini geri kalan borçlarımızın taksitlendirilmesini istedik. Ayrıca stadyum ışıklandırması ile ilgili görüşmelerimiz oldu. Tesisleşme konusunda ise Bandırma Belediye Başkanlığı’ndan destek isteyeceğiz.” diyerek sözlerine ekledi. 
Haber Merkezi
  • Pazartesi 21.5 ° / 10.8 ° Yağmurlu fırtına
  • Salı 13.7 ° / 5.9 ° Moderate rain
  • Çarşamba 8.9 ° / 3 ° kırık bulutlar