Kapıdağ´daki ağaç katliamı İYİ Parti´nin gündeminde

İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural, beraberinde bir kısım yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kapıdağ´da yaşanan ağaç katliamına ?dur´ demek üzere Erdek´e geldi.

İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural, beraberinde bir kısım yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kapıdağ´da yaşanan ağaç katliamına ?dur´ demek üzere Erdek´e geldi.
İYİ Parti İl Başkanı Ural´ın ilk durağı İYİ Parti Erdek İlçe Başkanlığı oldu.
Burada İlçe Başkanı Arif Demir, yönetim kurulu üyeleri ve Erdek Belediye Meclisi´nin İYİ Parti´li üyeleri İbrahim İlhan ve Murat Çolak tarafından karşılanan İYİ Parti İl Başkanı Ural ve beraberindeki heyet, Kapıdağ´a RES kurmak üzere yaşanan ağaç katliamını masaya yatırdı. 

Yapılan görüşmede, Kapıdağ´da ağaç katliamına son verilmesi için mücadele veren Kapıdağ Dayanışma Platformu, Erdek Belediye Başkanlığı ve Sivil Toplum Örgütleri ile birlikte hareket edilmesi kararı alındı.
Parti binasındaki toplantı, Erdek Belediye Başkan Vekili Makine Mühendisi Hasan Yapakçı´yı makamında ziyaretle devam etti.
İYİ Parti heyeti ile Başkan Vekili Yapakçı arasında, ilçede yaşanan sorunlarla ilgili karşılıklı görüş alışverişi gerçekleştirildi.
İYİ Parti´lilerin ziyareti Erdek Kaymakamlığı ile sürdü.
Erdek Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy´u makamında ziyaret eden İYİ Parti heyeti, ilçemizde Pandemi ile mücadelenin yanı sıra ilçemizin diğer sorunlarıyla ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu.
İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural ve İYİ Parti Erdek İlçe Başkanı Arif Demir yaptıkları ortak açıklamada, bu görüşmelerin verimli olduğunu Balıkesir ve ilçelerinde uyumlu çalışmak için kamu kurum ve kuruluşları ile sık sık görüşeceklerini bildirdiler.
Haber Merkezi
  • Pazartesi 35.8 ° / 17.5 ° Bulutlar
  • Salı 35.1 ° / 16.3 ° kırık bulutlar
  • Çarşamba 26 ° / 12.4 ° kırık bulutlar