Mehmetcan Saçıl'ın görkemli sünnet düğünü

Sonay ve Mustafa Saçıl'ın biricik oğulları Mehmetcan gerçekleştirilen sünnet merasiminin ardından erkekliğe ilk adımını attı.

162 Sayılı Erdek Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Saçıl'ın biricik oğlu Mehmetcan, gerçekleştirilen sünnet merasiminin ardından erkekliğe ilk adımını attı. Davetlileri sıcak bir ilgiyle karşılayarak yakından ilgilenen Sonay ve Mustafa Saçıl çifti, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti. 

Dün akşam Erdek Kafkas Motel'de gerçekleştirilen sünnet düğününe; Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, AKP Erdek İlçe Başkanı Musa Alioğlu, MHP Erdek İlçe Başkanı Fatih Bağcı, Deva Partisi Erdek İlçe Başkanı Murat Sever, Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa,  Marmarabirlik Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa İlgen, muhtarlar, meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katılım gösterdi. Her anı coşku dolu sünnet düğününden geriye unutulmaz kareler kaldı. 

Erkekliğe ilk adımını atan Mehmetcan'ı tebrik ediyor, sevdikleriyle sağlıklı, mutlu, huzur dolu uzun bir yaşam temenni ediyoruz.

Haber:Tuncay Ertan

 
  • Cumartesi 22.5 ° / 10.9 ° Bulutlar
  • Pazar 18.7 ° / 11 ° kırık bulutlar
  • Pazartesi 15.9 ° / 6 ° kırık bulutlar