Mutluluklar sizin olsun..

Marmarabirlik Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa İlgen´in biricik kızı öğretmen Sena İlgen ile öğretmen Ahmet Öztürk, görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Marmarabirlik Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa İlgen´in biricik kızı öğretmen Sena İlgen ile öğretmen Ahmet Öztürk, görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.
Katılımın yüksek olduğu genç çiftin düğün töreni, Erdek´te Erdekland Kralın Çiftliği´nde yapıldı.
Genç çift alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak dans etti. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin düğünleri pasta kesimi ve takı töreniyle devam etti.
24 Ağustos Pazar günü akşamı düzenlenen düğün töreninde nikah, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz tarafından kıyıldı.
Nikah şahitliklerini Ak parti milletvekilleri Mustafa Canbey, Belgin Uygur, Mutlu Aydemir, Yavuz Subaşı ve Mustafa Esgin yaptılar.
Düğün törenine AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, AK Parti Balıkesir İl başkanı, milletvekilleri, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Zekai Kafaoğlu, Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa ve yönetim kurulu üyeleri, Marmarabirlik Genel Müdürü, Erdek ve çevre ilçelerden AK Parti teşkilatları, İlgen ailesinin akrabaları ve sevenleri katılarak genç çifte mutluluklar diledi.
Düğünün sonunda kına töreni gerçekleştirilirken, Marmarabirlik Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa İlgen, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan eş, dost ve akrabalarına teşekkür etti.
Haber: Bülent Özgü
Anahtar Kelimeler: Mutluluklar sizin olsun
  • Cumartesi 22.5 ° / 10.9 ° Bulutlar
  • Pazar 18.7 ° / 11 ° kırık bulutlar
  • Pazartesi 15.9 ° / 6 ° kırık bulutlar