316844929
Bugün, 28 Mayıs 2022 Cumartesi

Restoran kumarhaneye şok baskın

İvrindi´de polis ekipleri, kumarhaneye dönüştürülen restorana operasyon düzenledi. Operasyonda 4 kişiye para cezaları salındı.

İvrindi´de polis ekipleri, kumarhaneye dönüştürülen restorana operasyon düzenledi. Operasyonda 4 kişiye para cezaları salındı.
Edinilen bilgiye göre; İvrindi ilçesi Kurtuluş mahallesinde bulunan bir restoranda kumar oynandığı bilgisi alan polis, adli makamlardan alınan arama kararına istinaden restoranda yapılan arama sonucunda içeride 4 şahsın iskambil kâğıdı diye tabir edilen kâğıtlar ile kumar oynamak amaçlı bir araya geldiğini tespit etti. Halkın sağlığını tehlikeye sokacak şekilde bir arada bulunan A.K., İ.K., E.T. ve H.G. isimli şahıslara ?Umumi Hıfzıssıhha Kanununa Aykırı Hareket Etmek? ve ?Kumar Oynamak? fiillerinden toplamda 17.500 TL idari para cezası uyguladı. Ayrıca yapılan aramada 1 adet ruhsatsız av tüfeği ve 2 adet fişek ele geçirilmiştir. Bu olayla ilgili olarak Adli makamların talimatıyla işletme sahibi A.K. isimli şüpheli hakkında ?Kumar Oynanması için Yer ve İmkân Sağlama? suçundan yasal işlem başlatıldı.
Haber Merkezi
Anahtar Kelimeler: Restoran kumarhaneye baskın
  • Cumartesi 29 ° / 15.7 ° Bulutlar
  • Pazar 28.9 ° / 17.2 ° Dağınık bulutlar
  • Pazartesi 29.8 ° / 15.3 ° Bulutlar