Spor tesislerinde yapım ve yenileme çalışmaları sürüyor

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesislerindeki yapım, bakım ve onarım çalışmaları son hızıyla devam ediyor.

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesislerindeki yapım, bakım ve onarım çalışmaları son hızıyla devam ediyor.
Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, hafta sonu yapımı ve bakımı devam eden tesislerde incelemelerde bulundu.
Şehit Turgut Solak Spor Salonu bünyesinde fitness salonu tamamlanarak sporcuların hizmetine sunulurken, Balıkesir Gençlik Merkezi önünde bulunan 50. Yıl Spor Parkı zemin yenilemesi tamamlandı. Balıkesir Gençlik Merkezi bakım onarımı ve İvrindi Futbol sahası tribünlerinin yapımı ise sürüyor.
Yapım ve yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, ?Geleceğimiz olan gençlerimiz için yapılan yatırımlar çok önemli. Yapacağımız, yaptığımız yatırımlar bu ülkenin ve kutlu davanın yarınlara olan yürüyüşünde eminim ki çok ama çok önemli bir yer tutacaktır. Gençlerimizin ilgi ve istekleri ile şartlar da göz önüne alınarak gençlik merkezlerimizin bakım ve onarımlarını yaptırıyor, eksiklikleri gideriyoruz. İnşaatı devam eden yeni gençlik merkezimiz de Balıkesirli gençlerimizin hizmetine girmek için gün sayıyor. Gençlerimizi yarınlara daha donanımlı hazırlamak için ortaya koyduğumuz çalışmalarla, imzalayacağımız yeni yatırımlarla, yeni bir aşamaya geçeceğiz. Yatırımlarla hizmetlerimizi yukarı seviyelere taşıyoruz.? dedi. Haber Merkezi
  • Pazar 16.3 ° / 8.6 ° Bulutlar
  • Pazartesi 17.3 ° / 10.4 ° kırık bulutlar
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur