Teknik Direktör Erkan Sözeri: ?Altınordu maçıyla birlikte çıkışa geçmek istiyoruz?

Bandırmaspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, ?Altınordu maçını kazanarak yeniden çıkışa geçmek istiyoruz? dedi.

Bandırmaspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, ?Altınordu maçını kazanarak yeniden çıkışa geçmek istiyoruz? dedi.
Son iki maçlarında gördükleri kırmızı kartlar nedeniyle bu maçları 75 dakika 10 kişi oynamak zorunda kaldıklarına dikkati çeken Sözeri, ?75 dakika 10 kişi mücadele etmek kolay değil. Buna karşın futbolcularımın her iki maçta da kişilikli mücadelesinden çok memnunum? diye konuştu.
Cumartesi günü Bandırma´da oynanacak Altınordu maçına, kırmızı kart cezalısı Abdurrahim´den yoksun çıkacaklarını belirten Sözeri, şunları söyledi:
?Abdurrahim dışında eksiğimiz yok. Tabii ki Altınordu, çok genç bir takım ve iyi mücadele ediyorlar. Saygı duyduğumuz bir takım. Ancak biz de bu maç ile birlikte yeniden çıkışa geçmek istiyoruz. Hedefimiz mutlaka 3 puana ulaşmaktır. Bu arada, antrenmanımıza gelerek takımımızın yanında olduğuna belirten tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.?
Sözeri, hakemlerden tek beklentilerinin, adil yönetim olduğuna dikkati çekerek, ?Elbette ki hakemler de hata yapar ama onlardan tek isteğimiz, çok daha dikkatli olmaları ve en az hata yapmalarıdır. Biz, emeklerimizin karşılığını bekliyoruz? değerlendirmesinde bulundu.
Haber : Önder Balıkçı
  • Pazar 16.3 ° / 8.6 ° Bulutlar
  • Pazartesi 17.3 ° / 10.4 ° kırık bulutlar
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur