Bugün, 10 Ağustos 2022 Çarşamba

Ükünç ve Özgüçlü, Erdek´te

Yıllarca Bandırma´da astsubay-hakem olarak görev yapan Faruk Ükünç ve Nuri Özgüçlü ile Erdek´te buluşarak hakemlik anılarını tazeledik.

Yıllarca Bandırma´da astsubay-hakem olarak görev yapan Faruk Ükünç ve Nuri Özgüçlü ile Erdek´te buluşarak hakemlik anılarını tazeledik.
Halen yaşamını İzmir´de sürdüren Faruk Ükünç, Bandırma´da 1981-1991 yılları arasında görev yaptıktan sonra Eskişehir´e atandığını, Nuri Özgüçlü ise Bandırma´dan, Konya´ya görevlendirildiğini belirterek, "Bandırmayı çok sevdik. Bandırmalılara hakemliği de sevdirdiğimizi düşünüyoruz. Bizler, o dönemde, Hayri Göker ve İlhan Mete´den kalan hakemlik zincirini devam ettirdik. Yine o dönemde, Bandırma´da bir hakemlik ekolü oluşturduk" dediler.
Ükünç ve Özgüçlü, o yıllarda, hakem klasmanlarının ağırlığını astsubay hakemlerin oluşturduğu vurgulayarak, şunları söylediler:
"Tabii o yılların Bandırmasındaki amatör futbol kulüplerinin de büyük bir saygınlığı ve ağırlığı vardı. Hepsi bizlere çok saygılıydı. Yeni hakemlerin yetişmesine katkı sağladık. Hakemliğimizin en güzel yıllarını Bandırma´da yaşadık. Çok güzel anılarımız oldu. Halen ikinci bir memleketimiz olarak gördüğümüz Bandırma´daki gelişmeleri sosyal medyadan takip ediyoruz."
Ükünç ve Özgüçlü, sporun en büyük kazancının dostluklar olduğunun altını çizerek, "Ülkemizin her yerinde spor yoluyla edindiğimiz dostlarımız bulunuyor" dediler.
Haber : Önder Balıkçı


Anahtar Kelimeler: Ükünç Özgüçlü Erdek
  • Çarşamba 33.7 ° / 20.1 ° Bulutlar
  • Perşembe 29.8 ° / 18.4 ° Dağınık bulutlar
  • Cuma 33.3 ° / 18.9 ° Bulutlar