Üniversite, Bandırma Basketbol´a isim sponsoru oldu

Bandırma Basketbol Gençlik ve Spor Kulübü, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü güçlerini birleştirdi.

Bandırma Basketbol Gençlik ve Spor Kulübü, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü güçlerini birleştirdi.
Bandırma Basketbol Gençlik ve Spor Kulübü, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü güçlerini birleştirerek 2020-2021 yılı Kadınlar Bölgesel Ligi´nde ?17 Eylül Üniversitesi Bandırma Basketbol? adı altında mücadele edecek.
İki Kulübün birleşmesi nedeniyle Bandırma da bir otelde yapılan basın toplantısında açılış konuşmasını yapan Bandırma Basketbol Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Bora Öziş, ?Yaptığımız güç birliği ile bu yıl liglerde adımızı ?17 Eylül Üniversitesi Bandırma Basketbol? olarak tescil ettirerek, hem Bandırma´yı hem de Bandırma´ya kattığı değeri çok iyi bildiğimiz üniversitemizi temsil edeceğiz. Bu güç birliğinin kulübümüz açısından temel amacı Bandırma´nı öz markaları olan Bandırma 17 Eylül Üniversitesi´nin ve Bandırma Basketbol Kulübü´nün daha fazla insan tarafından tanınmasına katkı sağlarken, hem şehrimiz, hem ülkemiz adına eğitim ve spor birlikteliğine vurgu yapmaktır.? dedi.
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Barış Yıldırım´da konuşmasında, 2017 de kurulan kulüplerinin bilmedikleri kulvarda zorluklar yaşadığına dikkat çekerek şunları aktardı: ?Bu sene Bandırma Basketbol Kulübü ile güç birliği yapıp, liglere katılacağız umarım başarılı oluruz. Bandırma zaten basketbolla anılan bir şehir.? dedi.
Üniversite Sağlık, Kültür ve Spor Başkanı Mehmet Karatepe´de kuruluş tarihinden itibaren kulübün çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Konuşmaların ardından İki başkan isim sponsorluğu protokolünü imzaladılar.
Haber: Ahmet Pesen
  • Pazar 16.3 ° / 8.6 ° Bulutlar
  • Pazartesi 17.3 ° / 10.4 ° kırık bulutlar
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur