Vali Şıldak, Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarla toplantıda bir araya geldi

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarla kapsamlı bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarla kapsamlı bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.  
Balıkesir Öğretmenevi’nde yapılan toplantıda İlçelerdeki sorunlar, ihtiyaçlar, yatırımlar, yürütülen ve planlanan projeler, pandemi tedbirleri, denetimler ile ilçelerde gerçekleştirilen kamu hizmetleri ve güvenlik konuları değerlendirildi.  
Asayiş ve güvenliğin sağlanması, vatandaşın kamuya ulaşabilir olması, kamu binaları, okullar ve metruk binalar gibi birçok konunun ayrıntılı şekilde ele alındığı toplantında özellikle pandemi tedbirleri üzerinde duran Vali Şıldak, kurallara uyulmasında hassasiyet gösterilmesini istedi. 
Vaka sayılarının artışa geçtiğini, bu yükselişin önüne geçmek için tüm ilçelerde uyarılarda bulunulmasını ve denetim yapılmasını isteyen Vali Şıldak, her ilçesinde farklı bir zenginliği barındıran Balıkesir’in sahip olduğu Mavi Bayrak sayısının arttırılmasına yönelik çalışmaların devam ettiğini, sokak hayvanlarının barınma ve korunmaları kapsamında yürütülen çalışmaların hassasiyetle takip edilmesi gerektiğini vurguladı. Geniş katılımla kapsamlı bir şekilde yapılan ilçe ziyaretlerinin devam edeceğini de söyleyen Şıldak, bu ziyaretlerde sorunları, çalışmaları, varsa talepleri yerinde tespit etme fırsatı bulduğunu belirtti. 
Toplantıda Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara söz veren Vali Şıldak, yürütülen ve planlanan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.  Vali Şıldak, kaymakamlara ilçelerinde yapılan işlerin sıkı takipçileri olmalarını ve vatandaşla ulaşılabilinir bir temas halinde olmalarını istedi. 
Balıkesir valisi Hasan Şıldak’ın başkanlığını yaptığı toplantıya Vali Yardımcıları Mustafa Çek, Gülihsan Yiğit ve İrfan Demiröz ile 20 ilçe Kaymakamı katıldı. 
Haber Merkezi
  • Çarşamba 8.9 ° / 3 ° kırık bulutlar
  • Perşembe 14.7 ° / 3.2 ° Bulutlar
  • Cuma 16.3 ° / 7.9 ° kırık bulutlar