Yılmaz, öğrencilere oynama basketbol sözü verdi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk´un çağrısına sosyal medyadan yanıt veren Balıkesir Büyükşehir Belediye (BBB) Başkanı Yücel Yılmaz...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk´un çağrısına sosyal medyadan yanıt veren Balıkesir Büyükşehir Belediye (BBB) Başkanı Yücel Yılmaz, korona virüs tedbirleri sona erip okullar açıldığında şehirdeki herhangi bir liseye giderek öğrencilerle basketbol oynayacağının sözünü verdi.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk´un korona virüs tedbirlerinin sona ermesi ile birlikte hayalinin herhangi bir lisenin penceresinden öğrencilerle birlikte ıslık çalmak olduğunu belirten sosyal medya paylaşımına karşılık Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, sosyal medya üzerinden okullar açılınca şehirdeki herhangi bir liseye giderek öğrencilerle basketbol oynayacağının sözünü verdi.
Yılmaz, sosyal medya hesabından paylaştığı gönderide şu ifadeleri kullandı: ?Hayal ediyor, inanıyor ve Bakanımız Ziya Selçuk´un başlattığı bu girişime ben de katılıyorum. Okullar açılınca bir liseye giderek öğrencilerimizle basketbol oynayacağım.?
Haber Merkezi
  • Salı 15.8 ° / 7.5 ° Hafif yağmur
  • Çarşamba 11.2 ° / 4.7 ° bulutlu bulutlar
  • Perşembe 14.2 ° / 4.6 ° Dağınık bulutlar