ERDEM ÖZCAN


Bandırmaspor gol oldu yağdı: 5-1

...


Adanaspor’la oynanan geçmiş maçlara bakacak olursak Bandırma şanslı gözüküyordu. Ama ilk dakikalarda yenilen gol hiç de öyle gözükmedi. 

Bandırmaspor henüz 8. dakikada yediği şansız bir gol ile 0-1 geriye düştü. Kim ister kendi kalesine gol atmak. Ama oldu işte… Gökay’ın kafa ile uzaklaştırmak istediği top kendi kalesine girdi. Çok üzülen Gökay’ı arkadaşları teselli etti. Golden sonra Bandırmaspor hücumlarını çoğalttı. Ancak netice alamayınca bu kez Adanaspor tehlikeli olmaya başladı. 25. Dakikadan sonra karşılıklı akınlarda her iki takımın da tehlikeli hücumları etkisiz oldu. Devrenin bitimine 10 dakika kala bordo-beyazlı konuk ekibin atakları sırasında çok fazla ofsaytlarda kalmaya başlaması etkili olabilecek pozisyonlar etkisiz kalabiliyordu. 

İKİNCİ YARI 

İkinci yarıya iştahlı başladı konuk ekip Bandırmaspor. Nitekim golün gelmesi gecikmedi. Bir defans oyuncusu olan Lokman Gör beraberlik golünü atınca Bandırmaspor kendine geldi. Bir anda yediği golün şaşkınlığından kurtulamayan Adanaspor da 2. ve 3. golü ikinci yarıda oyuna giren Keny’den gördü. Bu dakikadan sonra Bandırmaspor’u tutmak çok zordu. Çünkü oyuncular dakikalar ilerledikçe hiç yorgunluk göstermiyor aksine daha fazla gol peşinde koşuyordu. Nitekim 4. ve 5. goller de arka arkaya gelmeye başladı. İkinci yarıda yapılan isabetli değişikler Bandırmaspor’u coşturdu. Nitekim 2 gol ikinci yarıda oyuna giren Keny’den geldi. Teknik direktör Mustafa Gürsel’in de başarısı oyuncuların çok istekli ve maç kazanma hırsları 5-1 gibi farklı ve önemli bir deplasman galibiyeti getirdi. Tüm Bandırmaspor oyuncuları başarılıydı ama maçın en başarılı oyuncusu elbette Bandırmaspor kalecisi Gökhan idi. Mutlak gol olacak pozisyonlarında çok başarılıydı.  • Pazartesi 21.5 ° / 10.8 ° Yağmurlu fırtına
 • Salı 13.7 ° / 5.9 ° Moderate rain
 • Çarşamba 8.9 ° / 3 ° kırık bulutlar
 • BIST 100

  1.776%0,00
 • DOLAR

  12,4197% 0,41
 • EURO

  14,0053% -0,03
 • GRAM ALTIN

  713,08% 3,30
 • Ç. ALTIN

  1176,582% 3,30