Son KHK´ya karşı çıkanların niyetini anladım peki ya siz!
15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın çağrısına uyarak destansı bir mücadele veren ve FETÖ darbesinin önüne geçen sivil halkın yargılanmasını engellemek için yayınlanan son Kanun Hükmünde Kararname (KHK), Cumhurbaşkanımızın düşmanlarının çarpıtmaları
Tarih: 17.1.2018 16:51:16 / 1197okunma / 0yorum
Bülent Özgü

15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın çağrısına uyarak destansı bir mücadele veren ve FETÖ darbesinin önüne geçen sivil halkın yargılanmasını engellemek için yayınlanan son Kanun Hükmünde Kararname (KHK), Cumhurbaşkanımızın düşmanlarının çarpıtmaları nedeniyle tartışma konusu oldu.
15-16 Temmuz 2016 tarihlerinde darbecilere canı kanı pahasına direnen kahramanları korumak için KHK ile düzenleme yapılmasına aynen katılıyorum. Bu yapılmazsa ilerde bu kahramanlara eziyet etmek ve darbeciler yerine onları cezalandırmak isteyecekler çıkabilir.
Diyelim ki Erdoğan düşmanları iktidara gelse, darbeye direnenleri yargılayabileceği gibi, milletimizi ŞANLI DİRENİŞ için meydanlara davet eden Cumhurbaşkanımıza da yargılama girişiminde bulunabilirler.
Son KHK´ya karşı çıkan kim varsa bunların asıl niyeti, iktidara geldiklerinde milletimizi ŞANLI DİRENİŞ için meydanlara davet eden Cumhurbaşkanımız Erdoğan´ı da yargı karşısına çıkartma gayretleri vardır.
Bana kimse martaval okumasın; Son KHK´ya karşı çıkanların asıl hedefi, canları pahasına ŞANLI DİRENİŞE katılan sivil vatandaşlarımız değil, Cumhurbaşkanımızı yargılama hevesidir.

Anahtar Kelimeler: karşı, çıkanların, niyetini, anladım, peki
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Yazarın Diğer Yazıları
Yaşar Ceyhun Mırız (29 Mart 2018 - Perşembe)
Kendini Aslan sanan Sırtlan: Beşar Esad (29 Ocak 2018 - Pazartesi)
Helal olsun Patrik Bartholomeos´a (29 Aralık 2017 - Cuma)
Esnaf Odası´na Başbakan mı seçiyoruz? (27 Aralık 2017 - Çarşamba)
Sayfa:
Yeni Erdek Gazetesi
FACEBOOK´TA BİZ

RESMİ İLAN

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Linkler