DEVA Partisi sahada

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Erdek İlçe Başkanı Murat sever, beraberinde Teşkilat Başkanı Dilek Ener, Siyasi Hukuki ve Gençlik Politikalar Başkanı Şamil Arslan, ve Kadın Politikalar Başkanı Saliha Özgü ile birlikte ilçede bi

Balıkesir aşılamada 8. sırada

Salgınla mücadelede önemli bir kırılma noktası olan aşılama konusunda Balıkesir Valisi Hasan Şıldak Balıkesirlilere sık sık uyarı ve hatırlatmalar yapıyor.

TÖMER öğrencilerinden temizlik seferberliği

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Eğitim ve Uygulama Merkezi’nde (TÖMER) eğitim gören yabancı uyruklu öğrenciler, Erdek İlçesi kırsal Tatlısu Mahallesi sahilinde çevre temizliği gerçekleştirdi.

Pakdemirli, sebzeli makarnanın üreticisini plaketle onurlandırdı

Tüketicileri sebzeli makarnayla ilk tanıştıran Manyaslı kadın üretici Serap Karakaş'a "Kız Kardeşim" projesi kapsamında İzmir'de düzenlenen törenle plaket verildi.

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı yapıldı

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak başkanlığında, İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı İŞKUR İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Balıkesir karbonsuz bir kente dönüşüyor

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, bir yandan vahşi depolama alanlarını ıslah ederken diğer yandan da aktarma istasyonlarını artırarak atık yönetimini sürdürülebilir hale getirme çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti İl Başkanlığı’ndan ‘Halk Günü’ toplantısı

AK Parti İl Başkanlığı ‘Halk Günü’ toplantısı İl Binasında gerçekleştirildi.

Otoparklar için yeni dönem başladı

Otopark Yönetmeliği ile ilgili değişiklikler Resmi Gazete'de yer aldı. Değişikliğe göre yeni yapılacak 250 metrekareden az arazisi olan binalardaki otopark ihtiyacı, bölge otoparklarından veya yol boyu otoparkı ile cep otoparkı yö

Tuzlaspor-Bandırmaspor maçının hakemi Trabzon’dan

TFF 1. Ligi’ne dahil oynanacak Tuzlaspor A.Ş.-Royal Hastanesi Bandırmaspor maçının hakemleri belli oldu.

Balıkesir aşılamada 8. sırada

Salgınla mücadelede önemli bir kırılma noktası olan aşılama konusunda Balıkesir Valisi Hasan Şıldak Balıkesirlilere sık sık uyarı ve hatırlatmalar yapıyor.

Bandırma’da kaçak sigara operasyonu

Bandırma Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince “Tütün ve Tütün Mamulü Kaçakçılığının” önlenmesine yönelik Bandırma İlçesinde...

Çanakkale Belediyesi 605 metre betonarme duvar yaptıracak

...

Mustafakemalpaşa Belediyesi 270 adet taşınmazı ihale usulü ile kiraya verecektir

...

İthal sibirya kömürü alınacaktır

...

Elvan Taşdöğen’in ölümü için iddianame belli oldu

Erdek’te, 7 Ağustos 2021 günü denizde yüzen Elvan Fırat Taşdöğen’e sürat teknesiyle çarparak ölümüne neden olan Ender Küçük hakkında “Taksirle ölüme neden olma” suçuyla iddianame düzenlendi.