Bugün, 2 Şubat 2023 Perşembe

Erdek Öğretmenler Kampı onarılıyor ve güçlendiriliyor

Erdek İlçesi Düzler Bölgesi sahilinde yer alan Öğretmenler Kamp alanındaki yapılarda onarım ve güçlendirme çalışmaları devam ediyor.

Erdek İlçesi Düzler Bölgesi sahilinde yer alan Öğretmenler Kamp alanındaki yapılarda onarım ve güçlendirme çalışmaları devam ediyor. 
Erdek’te Öğretmenler Kampı olarak bilinen alandaki yapılarda gerçekleştirilecek onarım ve güçlendirme yapım işini üstlenen York Yapı Proje Danışmanlık Tarım Hayvancılık Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limitet Şirketi’nin yürüttüğü çalışmalar Erdek Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy tarafından denetlendi. 
Mülkiyeti Milli Eğitim Bakanlığı’na ait ilçemiz Düzler Bölgesi sahilinde yaz aylarında hizmet veren ancak yaklaşık 20 yıldan bu yana kapalı tutulan Öğretmenler Kamp alanındaki yapılarda başlatılan onarım ve güçlendirme çalışmalarını yerinde incelemek üzere inşaat sahasına giden Kaymakam Atasoy, yüklenici şirket yetkilerinden bilgi aldı. 
Şirket yetkililerinden edinilen bilginin ardından açıklama yapan Kaymakam Atasoy, York Yapı Proje Danışmanlık Tarım Hayvancılık Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limitet Şirketi tarafından 12 Ekim 2022’den itibaren onarım ve güçlendirme çalışmaları başlatılan tesisin, Mart ayı içinde tamamlanarak 2023 yılı yaz sezonuna yetiştirilmesinin hedeflendiğini dile getirdi. 
Kaymakam Atasoy’un Öğretmenler Kamp alanında yürütülen inceleme gezisine, Erdek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sercan Nayır ve Erdek İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri eşlik etti.
Haber: Tuncay Ertan 

   • Perşembe 9.8 ° / 0.2 ° Günesli
  • Cuma 7.7 ° / 0.3 ° Siddetli yagmurlu
  • Cumartesi 5 ° / -2.1 ° Orta kuvvetli yagmurlu