Bugün, 19 Temmuz 2024 Cuma

Erdek’te Motofest rüzgarı esti!

Erdek’te Motofest rüzgarı esti!

İki Teker Sevdalıları Erdek’te Buluştu

Erdek'te “Özgürlüğün Mavilikle Buluştuğu Yer” sloganıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen “NGK Erdek Motofest” birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.

NGK’nın festival isim sponsorluğunda gerçekleştirilen ve Türkiye’nin birçok ilinden iki teker sevdalılarını ve motosiklet kulüplerini Erdek’te buluşturan “3. NGK Erdek Motofest” 4 gün boyunca coşkulu ve keyifli anların hiç bitmediği bir eğlence şenliğine dönüştü. 

3. NGK Erdek Motofest’in ilk gününde Çamlıkaltı Camping’te yer alan festival alanına giriş yapan motorcular kayıtlarını yaptırıp, çadırlarını kurdu. Geniş bir alanda açılan motosiklet ve aksesuarlarının yanı sıra, kıyafet, bileklik ve birbirinden lezzetli yiyecek stantları katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Festivalin Rotası Mavi ile Yeşil Oldu
Erdek, İstanbul, Bursa, Balıkesir, İzmir, Çanakkale gibi yakın illerin yanı sıra Ankara, Eskişehir, Adana, Diyarbakır, Şanlı Urfa gibi büyük şehirlerden ve yurtdışından da bir çok katılımcı 3. NGK Erdek Motofest’te buluştu. 
Festival boyunca tüm katılımcılar, Köpük Partisi, Halat Çekme Yarışı, Çuval Yarışı, Motosiklet ile Yavaş Gitme Yarışması, Voleybol Turnuvası gibi etkinliklerle keyifli anlar geçirdi. Ayrıca Redbull etkinlik DJ’yi Mehmet Cavcı’nın performansı eşliğinde herkes Redbull ürünlerinin tadını çıkarttı. 

Erdek, Motosiklet Sesleriyle Yankılandı
Özgürlüğün mavilikle buluştuğu yer olan Erdek'te 27-30 Haziran tarihleri arasında Turanlar Mahallesi Çamlıkaltı Camping’te gerçekleştirilen bu harika festivalde Emre Mutlu ve Mustafa Üzer'in eşsiz sunumları ile DJ Doğukan Yakut, Kasamam, Narkoz, Doğukan Manço ve Pamela gibi isimler sergiledikleri performansları ile tüm iki teker sevdalılarını büyüledi. 
Erdek Motosiklet Derneği ile MAKUD İş Birliği 
Erdek Motosiklet Derneği Başkanı Nihat Üner’in sahneye davet ettiği MAKUD Başkanı Türker Ölmez, dernek tarafından düzenlenen festivalin büyüleyici olduğundan bahsederek herkese misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. MAKUD faaliyetlerinden bahseden Başkan Ölmez, AKUT ile koordineli çalışmalarını anlatarak doğal afetlerde tüm vatandaşlara görev düştüğünü belirterek motosiklet camiasına seslendi. 
Ayrıca MAKUD Başkanı Türker Ölmez, Türkiye’deki ilk bölge temsilciliğini pilot bölge olarak Erdek Motosiklet Derneği’ne verdi. Erdek Motosiklet Derneği Başkanı Nihat Üner de böyle bir temsilciliği almaktan onur ve gurur duyduğunu belirtti.

“Misafirlerimizin Yoğun İlgisi Bizleri Çok Mutlu Etti”

Festivalin finalinde Erdek Motosiklet Dernek üyeleriyle sahneye çıkan ve misafirleri selamlayan Başkan Nihat Üner, “Üçüncüsünü düzenlediğimiz NGK Erdek Motofest’e katılım sağlayan değerli motosiklet sevdalısı misafirlerimizin yoğun ilgisi bizleri çok mutlu etti. Umarım ki sizleri layıkıyla ağırlamışızdır.  Bu ilgi ve yüksek enerjinizin bize kattığı motivasyonla 4. Erdek Motofest için çalışmalarımıza şimdiden başlayacağız.  Festivalin gerçekleşmesinde bizlerden hiç bir desteğini esirgemeyen başta festival isim sponsorumuz NGK olmak üzere tüm sponsorlarımıza ve stant açan firmalarımıza çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca festivalimizi şenlendiren iki teker sevdalısı motosiklet kulubü başkanlarına, değerli üyelerine, kıymetli Erdek halkına ve gecesini gündüzüne katarak 3 aydır festival için çalışan tüm Erdek Motosiklet Derneği üyelerime teşekkürü bir borç biliyorum.” dedi.

 

 Ali Rıza eraslan
1.07.2024 14:42:08
Biz motor camiasına sunduğu hizmetlerinden dolayı tebrik ederiz.

Anahtar Kelimeler: Erdek’ Motofest rüzgarı !
  • Cuma 39.4 ° / 20.4 ° Güneşli
  • Cumartesi 37.8 ° / 19.2 ° Güneşli
  • Pazar 39.5 ° / 18 ° Güneşli