Bugün, 2 Şubat 2023 Perşembe

ETO’yu ziyaret eden Başkan Karışık’tan birlik mesajı

Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, Erdek Ticaret Odası (ETO) Başkanlığına seçilen Turhan Gün  ve Meclis Başkanı Yaşar Lafçı’yı makamında ziyaret etti.

Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, Erdek Ticaret Odası (ETO) Başkanlığına seçilen Turhan Gün  ve Meclis Başkanı Yaşar Lafçı’yı makamında ziyaret etti. 
Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, ziyarette yaptığı konuşmada ilçedeki birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, şunları söyledi:  
 “Ticaret odamızın kıymetli başkanına, hem meclis başkanımıza ve seçilen yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza hayırlı olsun ziyaretine gelmiş bulunuyoruz. Her şeyden önce birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde nasıl katkı sağlarız mantığı içerisinde Allah’a şükürler olsun çalışmalarımız devam ediyor. Değerli başkanımızın hem tecrübesiyle, hem yapıcı yaklaşımıyla, meclis başkanımızla el ele gönül gönüle hep birlikte çalışmalara devam ediyorlar. Hemşerilerimizin yararına olacak her konuda bizler yerel yönetim olarak yanlarındayız. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi. 
ETO Başkanı Turan Gün’de, uyum içerisinde canla başla çalıştıklarını ifade ederek, “Şehrimizin tüm bileşenleriyle uyum içerisinde çalışarak şehrimizin ekonomisine, ticaretine, standardına katkı vermek için canla başla çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçte de Erdek Ticaret Odası yönetimi olarak bizlerde elimizden geldiğince birlikte uyum içerisinde çalışmanın gayreti içerisinde olacağız.” diye konuştu. 
Haber Merkezi  • Perşembe 9.8 ° / 0.2 ° Günesli
  • Cuma 7.7 ° / 0.3 ° Siddetli yagmurlu
  • Cumartesi 5 ° / -2.1 ° Orta kuvvetli yagmurlu