Bugün, 19 Temmuz 2024 Cuma

GÜRÜLTÜ MAKİNASI LUNAPARK KAPANDI

GÜRÜLTÜ MAKİNASI LUNAPARK KAPANDI

Gece saat 24-00’e kadar yüksek sesli müzik ve gürültülü sesiyle 1 ay kadar tam bir çevre kirliliği yaratan lunaparkın kapanması mahalle sakinlerini sevindirdi.

Gece saat 24-00’e kadar yüksek sesli müzik ve gürültülü sesiyle 1 ay kadar tam bir çevre kirliliği yaratan lunaparkın kapanması mahalle sakinlerini sevindirdi. Çalışma süresi ay sonunda bitmesi nedeniyle faaliyetine son verdiği bildirilen lunaparkın bundan böyle yeniden bir başka lunaparkın kurulmasına izin verilmemesi isteniyor.

Tam da şehir merkezinde; bir tarafında 4 yıldızlı turistik bir otel, diğer tarafında 3 yıldızlı 2 otel ve çevrede yaklaşık 500 kişiye yakın apartmanlarda ikamet eden çevre sakinleri lunaparkın kapanmasına çok sevindiler. Sıcaktan pencere açamazken yüksek sesli müzik çalmak ve de bağırtılı egzoz kullanmanın yasak olduğu ülkemizde lunaparkın çıkardığı gürültüyü, abartılı müzik sesi nedeniyle Bandırmaspor otoparkına kurulmasının yanlış olduğu belirtiliyor..

Nerdeyse evimize girecek kadar mahalle arasına kurulan lunaparkın daha uygun bir yer olan kurban pazarına veya insanların rahatsız olmayacağı uygun bir yere kurulması isteniyor.

Erdem ÖZCANAnahtar Kelimeler: GÜRÜLTÜ MAKİNASI LUNAPARK KAPANDI
  • Cuma 39.4 ° / 20.4 ° Güneşli
  • Cumartesi 37.8 ° / 19.2 ° Güneşli
  • Pazar 39.5 ° / 18 ° Güneşli