Bugün, 2 Şubat 2023 Perşembe

Kaymakam Atasoy’un Balıkesir programı yoğundu

Erdek Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, Balıkesir’de bir dizi ziyarette bulundu.

Erdek Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, Balıkesir’de bir dizi ziyarette bulundu. 
Erdek Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, Balıkesir’de İl Sağlık Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Müftülüğü’nü ziyaret etti. 
Kaymakam Atasoy’un ilk durağı Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü oldu. 
Burada İl Sağlık Müdürü Dr. Serkan Kadir Keskin’le bir araya gelen Kaymakam Atasoy, sonrasında İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, son olarak ta İl Müftüsü Celal Sürgeç’i makamlarında ziyaret etti. 
Balıkesir İl Sağlık Müdürü Dr. Serkan Kadir Keskin, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve Balıkesir İl Müftüsü Celal Sürgeç’te Erdek Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy’un ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade ederek kendisine teşekkür ettiler.                          
Ziyaret ettiği kurumlarda çalışmalar ve faaliyetleri hakkında bilgiler alan Kaymakam Atasoy, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Müftülüğü’nde sıcak ve samimi bir şekilde karşılanmasından dolayı İl Müdürlerine ve personeline teşekkür etti. 
Balıkesir programını değerlendiren Kaymakam Atasoy, ziyaret ettiği kurumlarda Erdek’te yürütülen, yürütülecek çalışmalar ve yatırımlar üzerine görüşmelerde bulunduğunu belirti. Haber : Tuncay Ertan  • Perşembe 9.8 ° / 0.2 ° Günesli
  • Cuma 7.7 ° / 0.3 ° Siddetli yagmurlu
  • Cumartesi 5 ° / -2.1 ° Orta kuvvetli yagmurlu